meme estetigi hakkinda merak edilenler

Meme Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Küçük göğüsler, kadınlar için görsel anlamda büyük bir sorun teşkil ediyor. Fiziksel eksiklik gibi görülmesi çok doğru bir şey değil ancak kadınlar bu konuda eksikliği her daim hissettiklerini belirtiyor ve operasyon için uzman hekimlere başvuran kadınların büyük bir kısmı da aynı açıklamayı yapıyor. Göğüs büyütme operasyonlarında göğüs protezleri doku altına yerleştirilerek istenilen seviyeye kısa sürede ulaşılıyor.

Ameliyat sonrası göğüs bölgesindeki izler görsel olarak çok rahatsız edici durmayacaktır çünkü kısa bir süre sonra bu izler deri rengine karışarak kayboluyor. Her cerrahi işlemde olduğu gibi göğüs büyütme operasyonunda kendi içerisinde bir takım riskler barındırıyor, göğüs ucu ve bölgesinde his kaybının yaşanması ve morluklar en sık rastlanan ameliyat sonrası şikayetlerdir. Genç yaşta bu işlemi yaptıranların bir diğer sorusu ise gebelik ile alakalı oluyor. Emzirmeyi doğrudan etkileyen bir operasyon olmadığı için göğüs büyütme estetiğini yaptırabilirsiniz.

Göğüs büyütme operasyonlarını gerçekleştiren çok sayıda uzman hekim var ve hastaneler de artık bu konuda çalışmalar yapıyor. Göğüslerinizden memnun değilseniz ve biçimsel olarak bu bağlamda bir rahatsızlık hissediyorsanız sizler de cerrahi müdahale ile birlikte protez taktırabilir ve doğal bir görünüm ile birlikte daha dik, daha büyük göğüslere sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için https://www.bulenttekerekoglu.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir