Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe, cilt gençleştirme uygulamaları arasında hiç bir cerrahi işlem olmadan uygulanabilen ve en çok tercih edilen teknolojilerden biridir. Ses ile ortaya çıkan enerjinin, cilde fokuslanmış olarak uygulanmasıyla yapılan işlem HI-Fu(Yüksek Yoğunluklu Odaklamalı Ultrason) olarak da adlandırılır. Tıp alanında da uzun zamandır kullanılan özellikle anne karnındaki fetüsü görüntülemeye imkan sağlayan güvenilir bir enerji teknolojisi ve uygulamadır.

Hedef dokuda ortaya çıkarılan yüksek sıcak noktalar ile cildin kollajen üretiminin tetiklenmesi sağlanmakta ve lifting etkisi ortaya çıkarılmaktadır. Bu sayede ameliyatsız ve operasyonsuz cilt germe işlemi sağlanmaktadır.

Yüz ifademiz bir çok şey anlatır. Kırışıklıklarımıza ‘tecrübe’, üzgün görünümümüze ‘yorgunluk’ tanımını yaparız çoğu zaman. Bunlara çözüm olarak ‘estetik cerrahi’ her zaman ilk seçenektir. Ama şimdi yeni bir yöntem olan Ulthera yüz germe var. Cerrahi olmayan yüz germe lifting yöntemi olan Ultherapy ile zamanın ve yerçekiminin cildimizde yarattığı tahribatı önlemek mümkün.

Ultherapy yüz germe ile 40 dakikalık tek bir uygulama sonunda meydana gelen ‘güzel gergin görünüm, cildin kendi iyileşme sürecini kendisinin yaratması sonunda ,cilt altında yer alan bağ dokusunun güçlenmesi ile meydana geliyor.

Tek bir ulthera yüz germe uygulaması ile, rejenerasyon süreci hemen başlar, ama tam sonucun ortaya çıkma süreci ortalama 90 gün sonradır.

Ameliyatsız yüz germe uygulaması için üstün donanıma sahip son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Yüz liftingi işlemlerinde kullanmakta olduğumuz Elektroterapi sistemi yüzümüzdeki tüm ana kas gruplarını çalıştırarak gevşemiş, sarkmış ve deforme olmuş kasların gerilmesini, sıkılaşıp toparlanmasını sağlar. Yüz liftingi işleminin diğer vazgeçilmez uygulaması ise Thermo-C Radyofrekans cihazıdır. Radyofrekans sistemi kolojen ve elastin hücre yapımını aktive ederek, hem üst derinin sıkılaşıp toparlanmasını sağlar hem de çizgi ve kırışıklıkların gözle görülür derecede azalmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir